• STRONA GŁÓWNA
  • OFERTY
  • PIGUŁKA
  • FORUM
  • WTYCZKI
  • PORADNIKI
  • POBIERZ KODI
  • KONTAKT

  • STRONA GŁÓWNA
  • OFERTY
  • PIGUŁKA
  • FORUM
  • WTYCZKI
  • PORADNIKI
  • POBIERZ KODI
    • KONTAKT

    RECENZJA: Ferguson FBOX ATV

    • 18 marca 2018
    • 22 comments
    • mjw
    10
    SHARES
    Facebook




    Ferguson FBOX ATV dotarł do nas na test dzięki uprzejmości firmy Ferguson.

    NA CHWILĘ OBECNĄ NA TYM URZĄDZENIU NIE DZIAŁA NETFLIX!

     

    Urządzenie wyposażone jest w procesor HiSilicon HI3798M V200 (4x 2 GHz A53), 2GB DDR4, 8GB pamięci wewnętrznej pamięci oraz Bluetooth 4.0. Pudełko chodzi na Android TV w wersji 7.0 oraz na Debianie – tak urządzenie ma 2 niezależne systemy operacyjne.

    Dane techniczne producenta:

    CPU GPU
    Main Chipset HiSilicon HI3798M V200 up to 2.0GHz
    CPU Cores Quad-core
    CPU Architecture ARM Cortex A53
    GPU ARM Mali-450 (OpenGL ES 2.0/1.1 and OpenVG 1.1)
    MEMORY
    RAM memory SDRAM 2GB DDR4
    DISK SPACE
    Storage 8GB
    External Storage microSD card up to 128GB (also for applications)
    CONNECTIVITY
    Bluetooth 4.0
    HDMI HDMI 2.0a TX with HDCP 2.2, 4K 10bit UHD @60Hz up 4096x2160px, 1080p/i, 720p/i, 576p/i, 480p/i
    Ethernet RJ45 10/100M Ethernet interface
    Wi-Fi DualBand 2,4/5GHz 802.11a/b/g/n/ac MIMO 2 build-in antennas
    USB 1x USB 3.0 port, 1x USB 2.0 port
    Ports AV, HDMI 2.0, USB 2.0, USB 3.0, S/PDIF, LAN 10/100Mbit, Micro SD (up to 128GB), DC 5V
    SYSTEM
    Software Dual OS Android for TV 7.0 and Linux Debian
    VIDEO
    Video Support HDTV, SDTV MPEG-2, MPEG-4,
    H.264, HEVC/H.265, AVS, Divx 2K/4K decoding
    Video Formats Support MKV, MP4, WMV, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV, ISO, others via applications
    Video Containers Support MKV(h.264, HEVC/h.265), WMV, MP4, RM, RMVB, TS, AVI, VOB, MOV (h.264, HEVC/h.265), ASF, 3GP, others via applications
    AUDIO
    Audio Support Dolby Digital 5.1, 7.1, Dolby Atmos 9.1.2
    Audio Containers Support MP3, WMA, WMA, AAC, OGG, OGA, FLAC, ALAC, others via applications
    OTHER
    Input Voltage DC 5V/2A
    Power Consumption Max 10W
    Power Consumption in Standby ≤ 0.5W
    Storage Temperature -40~60°C
    Operating temperature -5~45°C
    Humidity <95%
    Dimensions (HxWxL) 20x105x105 mm
    Net Weight 200 g

     

    W pudełku znajdziemy:

    • TV boxa,
    • pilota zdalnego sterowania,
    • zasilacz DC 5V,
    • baterie do pilota,
    • instrukcję obsługi w języku polskim oraz angielskim.

     

    Obudowa urządzenia wykonana jest z matowego tworzywa sztucznego miłego w dotyku. Na pokrywie znajduje się logo oraz wytłoczenie w kształcie plastra miodu.  Na froncie logo modelu, które według mnie jest zbyt duże i nie potrzebne w tym miejscu. Zaraz obok loga znajduje się mała dioda LED, która informuje o tym, czy pudełko jest włączone czy nie.

    Z prawej strony obudowy znajdziemy 2 porty USB, jeden 2.0 i drugi 3.0.





    Z lewej strony natomiast znajdziemy port na kartę microSD. Producent twierdzi, że powinien działać nawet z kartą do 128 GB – nasza kartą microSD o pojemności 128 GB działa bez problemu.
    Z tyłu obudowy znajdują się takie porty jak: AV 3.5 mm jack, S/PDIF optyczne, HDMI 2.0a z HDCP 2.2, RJ45 10/100Mbit oraz gniazdo zasilania.
    Przejdźmy teraz do pilota. Niestety ale pilot to jest najsłabszy punkt tego urządzenia. Kiepskie wykonanie, brak możliwości zaprogramowania przycisków do telewizora. Trzeba też nim niestety celować w odbiornik, pewnie winą jest wąska wiązka fali podczerwieni.  Tutaj spore rozczarowanie i na czas testów korzystaliśmy z bezprzewodowego pilota z klawiaturą.
    Plusem są dedykowanie przyciski do IPTV oraz przycisk Function, który można ustawić, aby włączał np Netfliksa czy inną aplikację.




    Po podłączeniu do telewizora uruchamia się standardowo proces konfiguracji Android TV, który idzie gładko. Nie musimy wpisywać naszego adresu e-mail ręcznie bo proces konfiguracji można zrobić z poziomu telefonu/komputera i strony http://www.android.com/tv/setup

    Po konfiguracji wita nas standardowy ekran znany z Android TV. Szybka instalacja potrzebnych aplikacji i tutaj mały problem. Urządzenie wyposażone jest w 8 GB pamięci wewnętrznej ale dostępne jest tylko 2,9 GB. Przy próbie instalacji kolejnych aplikacji wyskoczyła informacja o braku dostępnej ilości pamięci – więc trzeba używać karty pamięci albo pendrive jako współdzieloną pamięć wewnętrzną.

    Na ekranie głównym w linijce System Apps znajdują się preinstalowane aplikacje do oglądania telewizji na żywo IPTV, aplikacja do odtwarzania plików wideo z pamięci wewnętrznej, z serwera domowego czy z urządzeń zewnętrznych. Znajduje się też menedżer plików oraz Miracast do przesyłania ekranu np naszego telefonu na ekran naszego telewizora – działa bezproblemowo. Szkoda, że nie można tych aplikacji przenieść czy usunąć jeśli się z nich nie korzysta.



    W linijce Apps większość aplikacji to te, które zainstalowaliśmy, aby testować urządzenie.
    Zacznijmy od Netfliksa. Urządzenie posiada certyfikację DRM Widevine Level 1 co pozwala nam na oglądanie materiałów w 4K z dźwiękiem 5.1 – tutaj duży plus! Aplikacja działa bez najmniejszych problemów – żadnych zastrzeżeń.



    YouTube tak samo bez żadnych problemów. Niestety funkcja Chromecast nie działa bez parowania kodem w YouTube. Problem jest z Chromecastowaniem takich aplikacji jak Netflix. Nie wiem dlaczego nie chce to działać. Kontaktowałem się z producentem i wiedzą o problemie – jednym razem działa drugim nie… No cóż nie jest to dla mnie ważna funkcja, ale jeśli komuś z Was na tym zależy to miejmy nadzieję, że producent naprawi to i pojawi się aktualizacja.

    Kodi czy wbudowana aplikacja Media Center radzi sobie ze wszystkimi testowymi plikami audio i wideo. Problem występował jedynie z plikami 4K HEVC 12 bit. Jednak HEVC 10 bit 5.1 – bez problemowo. Producent twierdzi, że dźwięk działa nawet 9.1.2 – niestety nie mamy takiego urządzenia aby to sprawdzić. Kino domowe 5.1 śmiga aż miło z tym boxem.

    Połączenie z internetem możliwe jest poprzez kabel sieciowy oraz WIFI w standardzie 2.4GHz oraz 5GHz. Poniżej zrzut ekranu ze speedtesta w kolejności: połączenie kablem, WIFI 5GHz oraz 2.4GHz.

    Co jakiś czas podczas codziennego używania boxa na WIFI po ponownym wybudzeniu z uśpienia – urządzenie nie chciało połączyć się automatycznie. Pomagało ręczne połączenie z siecią WIFI lub zrestartowanie. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane ale MIBOX czy MECOOL nie ma problemu z automatycznym połączeniem. Ja jednak zawsze preferuję połączenie kablem więc nie miało to dla mnie znaczenia. Problem z połączeniem wifi także zgłosiłem do producenta. Może to wada mojego urządzenia? Ciężko powiedzieć. Na szczęście zdarzyło się to jedynie kilka razy w przeciągu 3 tygodni.

    FBOX ATV po włączeniu potrzebuje 33.656 sekundy aby pojawił się ekran główny + 4 sekundy aby móc już uruchomić aplikację, która nas interesuje. Domyślnie przyciśnięcie przycisku na pilocie od włączania/wyłączania usypia boxa i ponowne jego wybudzenie działa błyskawicznie. Aby całkowicie wyłączyć boxa trzeba przytrzymać przycisk na pilocie ok 5 sekund.

    Tak jak zostało wspomniane na początku, pudełko posiada 2 niezależne systemy operacyjne: Android TV i Linux Debian. Aby skorzystać z Debiana należy w ustawieniach wejść w zakładkę Linux i zainstalować w pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej. Instalacja systemu jest online, więc aby zainstalować Linuksa musimy być połączeni z internetem. Proces aktualizacji jest prosty i opisany w instrukcji. Obsługa Debiana to coś raczej dla zaawansowanych użytkowników ale podstawowe funkcje opisane są w instrukcji obsługi.

    Debian przypadł mi bardzo do gustu. Box jednocześnie działa na Androidzie, a w tle chodzi sobie debian z preinstalowanym serwerem Plex, klient sieci BitTorrent Transmission, serwer SSH, ftp czy Tvheadend. Tak naprawdę nie ma ograniczeń użycia linuksa w tym urządzeniu. Możecie postawić sobie OpenVPN, pulpit zdalny, serwer www czy serwer NAS. Jest to bardzo duży plus tego tv boxa i mam nadzieję, że więcej producentów będzie szła tą drogą wspierania 2 niezależnych systemów operacyjnych. W instrukcji obsługi znajdziemy loginy i hasła do aplikacji zainstalowanych domyślnie w debianie. Linuksa można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach systemu Android.

    Zrzut ekranu z Antutu Benchmark:




    Zrzut ekranu z A1 SD:
    Zrzut ekranu z Geekbench:

    Plusy i minusy:

    + wygląd,
    + port ethernet,
    + slot na kartę pamięci,
    + 2 porty USB w tym jeden w standardzie 3.0,
    + Netflix 4K 5.1,
    + Dolby Digital 5.1, 7.1, Dolby Atmos 9.1.2,
    + możliwość uruchomienia Linuksa.

    —

    – pilot,
    – wspomniane problemy z oprogramowaniem,
    – zbyt mała pamięć wewnętrzna,
    – problemy z poprawnym działaniem Chromecast,
    – wysoka temperatura procesora.

    Podsumowanie

    Ferguson FBOX ATV jest bardzo fajnym urządzeniem. Jeśli producent wsadziłby tam 16 GB pamięci wewnętrznej, zmienił tego pilota i poprawił troszkę oprogramowanie to byłby to mocny konkurent dla Xiaomi Mi Box. Sam chętnie korzystałbym na co dzień, bo wyjście optyczne,  port usb 3.0 czy Linux oraz obsługa Netfliksa 4K 5.1 to to czego potrzebuje w takim urządzeniu. Do tego 2 letnia gwarancja i aktualna cena 299 PLN w oficjalnym sklepie sprawia, że warto zastanowić się nad jego zakupem.

     

    Polecane akcesoria oraz Android Boxy do Kodi:

    Bezprzewodowa klawiatura z touchpadem Android box [2.4Ghz]: Przejdź do sklepu

    Mecool M8S PRO W TV Box [Amlogic S905W/2GB Ram/16GB pamięci]: Przejdź do sklepu

    Mecool M8S PRO PLUS TV Box [Amlogic S905x/2GB Ram/16GB pamięci]: Przejdź do sklepu

    Mecool M8S PRO L TV Box BT [Amlogic S912/3GB Ram/16GB pamięci]: Przejdź do sklepu

    Xiaomi Mi TV Box International [Amlogic S905x/2GB Ram/8GB pamięci]: Przejdź do sklepu


    VPN

    Konto VPN zapewnia większe bezpieczeństwo, a tam, gdzie administrator sieci wprowadził blokadę np. na komunikatory internetowe, czy zablokował dostęp z konkretnej lokalizacji, umożliwia ominięcie zabezpieczeń. Dotyczy to np. darmowych hot-spotów hotelowych, czy sytuacji, gdy chcesz obejrzeć wideo niedostępne dla użytkowników w miejscu, w którym przebywasz. Źródło: www.mydevil.net

    Jako użytkownicy Kodi polecamy korzystanie z VPN. Dzięki naszemu kodowi rabatowemu otrzymacie 20% zniżki na usługę VPN z www.mydevil.net

    Załóż konto przez ten link i otrzymaj 20% rabatu!

    Powiązane posty

    0 comments
    kodi 19mbebeporadniktutorialwtyczka wideo

    Jak zainstalować wtyczkę FIFA+ w Kodi 19. [poradnik]

    Czytaj więcej

    3 comments
    kodi 19mods-kodiporadniktutorialwtyczka wideo

    Jak zainstalować wtyczkę m-TVGuide w Kodi 19. [poradnik]

    Czytaj więcej

    23 comments
    kodi 19poradniktutorialwtyczka wideo

    Jak zainstalować wtyczkę Polsat Box GO w Kodi 19. [poradnik krok po kroku]

    Czytaj więcej

    5 comments
    kodi 19o kodiporadniktutorialwygląd

    Jak skonfigurować skórkę Arctic: Zephyr 2 – Resurrection w Kodi 19. [poradnik]

    Czytaj więcej

    Tagi

    • 1080p
    • 4k
    • ferguson
    • ferguson fbox atv
    • kodi
    • netflix
    • recenzja
    • test

    Komentarze

    1. odpisz
      Przemek 19 marca 2018 at 08:41

      A jak jest z jakością obrazu ? Podczas różnych testów na różnych portalach testujący zawsze byli zachwyceni jakością obrazu z boxów z chipsetem Hisilicon. Można to jakoś potwierdzić ?

    2. odpisz
      Piotr 19 marca 2018 at 18:14

      Jakość obrazu rewelacyjna 4K bez problemu.
      Trzeba dodać, że dźwięk w atmos 5.0.2 (takim dysponuję), działa bardzo fajnie. Oglądam puszczając materiał z dysku podłączonego do USB.
      Jeśli chodzi o miracast to tak jak napisano w powyższej recenzji z połączeniem z urządzeniami z systemem android bezproblemowy, natomiast z windows 10 niestety NIE ŁĄCZY !!!
      Problem jest również z wyłączaniem całkowitym boxa z pilota (przytrzymanie 5s) – często się zawiesza i wymusza odłączenie z prądu aby ponownie ruszyć.
      Następna sprawa to w momencie gdy zainstalujemy linuxa na karcie SD (zewnętrznie) to cały czas zgłasza aktualizację linuxa Online, nie widzi najnowszej zainstalowanej wersji i zgłasza nowszą wersje. Przy zainstalowaniu na pamięci wewnętrznej problem rozwiązuje, ale niestety zbyt mała ta pamięć jest niewystarczająca i od razu się zapycha.
      Powyższe problemy zgłosiłem w styczniu do serwisu (expertowi), ale niestety są bezradni. Może brak chęci rozwiązania problemów? Nie wiem.
      Doskwiera również mały wybór aplikacji do wyboru…

    3. Odnośnik: Konkurs: wygraj Ferguson FBOX ATV! – www.kodiwpigulce.pl – wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.

    4. odpisz
      ravip 21 marca 2018 at 19:03

      Kupiłem to coś ostatnio bo potrzebowałem urządzenia którego będę mógł użyć w Niemczech. Nie działa nic. Netflix się wysypuje. W kodi nie jestem w stanie zainstalować LivePolishTV bo nie widzi lokalizacji. Generalnie urządzenie jest bezużyteczne. Chyba, że ktoś ma jakieś porady co z tym można zrobić? Może to kwestia lokalizacji?

      • odpisz
        mjw 21 marca 2018 at 20:49

        LivePolishTVc nie działa bo nie ma Ramica repozytorium. Co się dzieje z Netfliksem? Używam go bez problemu daleko od Polski i smiga.

    5. odpisz
      Dawid 21 marca 2018 at 21:10

      Zgadzam się z tobą co do całkowitego wyłączania boxa też mam z tym problemy i napisałem do supportu i poradzili factory reset (facepalm), coś jest nie tak z tym boxem chyba.

      Rozłączanie z WIFI też mi się przydarza i jest to duży „-” tego boxa.

    6. odpisz
      Piotr 24 marca 2018 at 11:00

      No jest jest tylko co najgorsze to żadnej reakcji na te problemy ze strony serwisu i producenta, oprogramowanie najnowsze datowane na 1 kwietnia 2018 r. i zero aktualizacji… Leniwi „Experci”.
      Często rozłącza z Wifi i praktycznie najlepszym lekarstwem na te bolączki to wyciągnięcie wtyczki zasilania.
      Reasumując 4 poważne problemy do rozwiązania:
      1. notoryczne rozłączanie Wifi.
      2. brak obsługi Miracast przez Windows 10.
      3. częste zawieszanie się przy przejściu na całkowite wyłączenie.
      4. Nie widzi najnowszej aktualizacji Linuxa na zewnętrznej karcie.
      Swoją drogą konstrukcyjnym błędem niezaprzeczalnie jest brak fizycznego, mechanicznego włącznika/wyłącznika.
      Co do Kodi to dużo ostatnio pustki w obszarach wtyczek gdzie wyłączono wsparcie i chyba jest to równia pochyła do końca tego projektu. Za bardzo ostatnio nie ma w czym wybierać i sporo wtyczek nie działa, zasoby też marne…

    7. odpisz
      Piotr 24 marca 2018 at 11:05

      Poprawka do powyższego postu: aktualizacja datowana oczywiście na 1 kwietnia 2017 r. 😉

    8. odpisz
      dumdum 6 kwietnia 2018 at 23:11

      Witam , potwierdzam działanie Nc+go , HBO go oraz WP pilot Ww aplikację działają na tym Box.

    9. odpisz
      Andrzej 8 kwietnia 2018 at 11:20

      W życiu nie skuszę się na Fergusona. Ich ekipa jest niereformowalna. Użytkuję ich twór FBOX4K. I ma wszystkie wymienione tutaj wady: ciągłe wieszanie się, rwanie połączenia wi-fi i „super” pilot, ktorym trzeba celować w odbiornik niczym wytrawny szermierz. Ile razy musiałem wyjmować wtyczkę z gniazdka, by zresetować to ustrojstwo. Kontakt myśli, że kupiłem dildo, a nie androidBox. Czy zamontowanie zwyklego przycisku RESET lub WYŁĄCZNIKA podwoiłby cenę tego ustrojstwa? Przy jego funkcjonalności podejrzewam, że tak. Zdziwiło mnie, że pomimo użytkowania przez autora testu gniazda RJ45 nie zauważył jak ciężko jest zmieścić obok wtyczkę HDMI. U mnie trzeba było fizycznie przyciąć. Jak widzę producent tego tworu na miarę chińskiego rynku zbytu, do tej pory olewa opinię innego recenzenta dotyczącą umiejscowienia tych gniazd. No, cóż kto użyje kabla do łączności, gdy tak pięknie rwie się wi-fi?! Dla mnie Ferguson nie zasługuje na żadną uwagę. No, chyba że ktoś koniecznie chce nabawić się nerwicy. Szczerze byłem ciekawy, czy ich nowy twór wyzbył się wad poprzednika. A tu wymieniono te same błędy co w moim pudełku. Gratuluję Fergusonowi stagnacji. Dorzucą Linuxa, byle nie poprawić produktu. Niczym producenci Trabanta… nowy silnik, a funkcjonalność ta sama, czyli beznadziejna.

    10. odpisz
      Jagar 13 kwietnia 2018 at 06:32

      Ferguson…Mam też ich ustrojstwo Fbox4k grzeje się jak diabli przez co zwalnia. Po nie całym roku od zakupu zaczęło śmierdzieć palonym plastikiem nie łączyło się z wifi i w końcu zepsuło się. Wysłałem na gwarancję przyszło naprawione okazało się ,że spalił się procesor. W styczniu znowu zaczęły się cyrki z wifi przestało łączyć się musiałem ustawić na routerze łączenie przez mac adres jakoś działa, znowu zaczęło śmierdzieć palonym plastikiem. Po przyjściu z pierwszej gwarancji okazało się , że urządzenie nie jest już zgodne z netflixem i aplikacji nie ma już w sklepie google , netflix od nowości działał chyba w 480 p, hbo go działa ale w jakości chyba 480p. Nigdy więcej.

    11. odpisz
      Robert 18 kwietnia 2018 at 15:11

      Mogę potwierdzić że Netflix w Niemczech na tym pudełeczko to koszmar, wiem z jakiego powodu ale nie działa…

      • odpisz
        mjw 18 kwietnia 2018 at 15:12

        Ja daleko za wodą korzystałem na nim z Netflixa bez problemu. Jakie masz problemy z Nerflixem?

    12. odpisz
      Przemo 30 kwietnia 2018 at 10:44

      Kupiłem to pudełko zachęcony świetną reklamą, po wyjęciu z pudełka do wieczora śmigało, aż miło. Do pierwszego przejścia w stan czuwania. Potem do dziś od 3 tygodni bo tyle go posiadam notoryczne problemy z siecią WiFi. Podłączenie kabla jest niemożliwe (router jest za daleko) dokupiłem wzmacniacz sygnału wifi, wszystkie urządzenia wokół śmigają aż miło ferguson rwie połączenia. żona wqr… bo miało być tak fajnie a wyszło jak zwykle. Netflix raz działa, raz nie działa. Trzeba wyciągać i wkładać wtyczkę, potem na nowo wpisywać wszystkie loginy i hasła bo je zapomina. DeltaMediaPlayer raz działa płynnie raz nie działa wcale. chcąc zainstalować KODI dostaję info o braku miejsca, tvn Player nie działa, vod do bani, freenetflix czasem działa czasem nie. Zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych i na połowę aplikacji, które działały od nowości nie ma teraz miejsca. Czort wie co zajmuje to miejsce teraz, brakuje opcji usuwania śmieci albo nie potrafię jej znaleźć. Chyba sprzedam na allegro i kupię coś innego.

    13. odpisz
      Patryk 8 maja 2018 at 13:22

      Wlasnie mialem zakupic ten produkt , ale po tych komentarzach mysle ze sobie daruje. Jaki sprzet do obslugi kodi (filmach po lanie w 4k) ? Koszt nie ma znaczenia …

    14. odpisz
      anonymous 19 maja 2018 at 01:04

      Problem Netflixa:

      W ustawieniach dajemy aplikacji Netflix prawa dostępu do pamięci i wykonujemy pełen restart Fboxa.
      //

    15. odpisz
      Patryk 24 maja 2018 at 15:04

      Mimo komentarzy zakupiłem ten box w dobrej cenie i jak na razie jestem mile zaskoczony. Nie ma najmniejszego problemu z działaniem urządzenia.

    16. odpisz
      les 31 maja 2018 at 20:53

      hej wszystkim.
      podpisuje sie pod pytaniem, jaki box do 4k plikow po 50GB polecacie?
      Patryku minelo pare dni, sprzet nadal smiga?
      pozdr

    17. odpisz
      Mirek 20 czerwca 2018 at 16:54

      Witam. Mam Fergusone Ariva 4K i mam tego FBOX ATV . powiem szczerze ten FBOX to siada przy Ariva 4K Słabsza jakość obrazu, Nie da się dużo aplikacji zainstalować. Wszystko skrócone . Zostaje przy Ariva 4K a tego FBoxa się pozbędę. ( ten FBOX to Porażka ) Kupie jeszcze dla testów U5 PVR

      • odpisz
        mjw 20 czerwca 2018 at 16:57

        Mam na testy tego U5 PVR i szału nie robi, szkoda kasy.

    18. odpisz
      marek 12 sierpnia 2018 at 19:03

      jestem posiadaczem starego ariva 210 z softem MEDE8ER i czas najwyższy już zmienić na coś szybszego. zalezy mi na obsłudze hdmi cec (mam dość kilku pilotów) i obsłudze wysokich bitrate.
      Obecna ariva dobrze sobie radzi z FHD ale sieć w tym cudaku to porażka (transfery do 30mbit) więc się tnie na wszystkim.
      Mibox 4 został zabity przez kompletnie spierzony update do oreo więc na tę chwile wybór pod znakiem zapytania. Do tego oferuje tylko 100 megabit – bez jaj
      Tutaj widzę nie lepiej – jak z obsługą hdmi cec?jest?
      kolejną aletrnatywą jest nvidia shield tv ale to już tysiak pln – na plus hdmi cec, poprawnie działające oreo, pad, świetny pilot a że w kompie mam kartę nvidi to streaming gier plus te streamowanie gier z nvidii póki co darmowe
      macie jeszcze jakieś porządne alternatywy?zależy mi by sprzęt miał wsparcie a nie za 3 lata poleciał do kosza
      bawiłem sie już w nuc itp pesudo htpc ale to jedna wielka porażka bez hdmi cec. Zresztą mam nas qnap 251 i pozostał mi pilot od windows media center który współpracuje bezproblemowo z tym nas (obsługa RC6) ale jak wspomniałem – to porażka nie rozwiązanie

    19. odpisz
      Wiktor 16 sierpnia 2018 at 09:18

      A co myślicie o tym wynalazku? Venztech VENZ v12 ultra

    Zostaw odpowiedź Anuluj pisanie odpowiedzi

    Zobacz również

    0 comments
    kodi 19mbebeporadniktutorialwtyczka wideo

    Jak zainstalować wtyczkę FIFA+ w Kodi 19. [poradnik]

    Czytaj więcej

    Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwota możesz to zrobić przez poniższy banner:




    Możesz też postawić mi kawę. 🙂


    NAWIGACJA

    • STRONA GŁÓWNA
    • OFERTY
    • PIGUŁKA
    • FORUM
    • WTYCZKI
    • PORADNIKI
    • POBIERZ KODI
    • KONTAKT
    OŚWIADCZENIE

    INFORMACJA

    Kodi® to zastrzeżony znak towarowy należący do XBMC Foundation. Nie jesteśmy w żaden sposób połączeni z marką Kodi® czy XBMC Foundation. Nie jesteśmy oficjalnym źródłem poradników oraz wtyczek do Kodi®.

    Linki

    Darmowe polskie EPG dla list m3u z IPTV

    FACEBOOK

    Copyright © 2019 Kodiwpigulce.pl
    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zamknij